بانک شماره موبایل همراه اول استان سیستان و بلوچستان به تفکیک کد پستی – mobile118

امتیاز 4.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری

بانک شماره موبایل همراه اول سیستان و بلوچستان

 

همراه اول : شرکت مخابرات ایران ارتباطات سیار ایران همراه اول (به اختصار: IR-MCI ) بهترین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در کشور ایران با حدود ۸۶ میلیون سیم کارت واگذار شده می‌باشد.

همراه اول یکی از شرکت‌های شرکت مخابرات ایران می‌باشد و در سال ۱۳۸۹ پس از عرضه ۵ درصد از کل سهام خود در بازار فرابورس ایران از سهامی خاص به سهامی عام تغییر شخصیت حقوقی داد و نهایتاً در سال ۱۳۹۱ در شرکت بورس اوراق بهادار ایران پذیرفته شده‌است.

شماره‌های همراه اول با 09 شروع می‌شود. از مهر۱۳۹۴پیش‌شماره 092هم ایجاد شده‌است. همچنین شماره‌های رند همراه اول به قیمت‌های بالایی فروش می‌رود . این شماره‌ها با مدل‌های مختلفی به اسم رند خرید و فروش می‌شود.

معروفترین نوع رند در دنیا رند حروفی است که همراه اول نیز بخشی در سایت خود برای فروش این نوع سیم کارت‌ها دارد.

منبع : ویکی پدیا  همراه اول

بانک شماره موبایل همراه اول استان سیستان و بلوچستان

 

بانک شماره موبایل چیست ؟ به مجموعه شماره هایی که توسط نرم افزار های کامپیوتری و یا توسط اشخاص حقیقی و حقوقی در یک پکیج کنار هم چیده شده اند تا شرکت های تبلیغاتی بتوانند به آن شماره ها پیامک گروهی و تبلیغاتی ارسال نمایند را بانک شماره می گویند.

گاهی به دنبال بازار هدف مورد نظر هستیم که بتوانیم با آنها در محیط کار و آموزش ارتباط ویژه و هدفمندی داشته باشیم برای آنها تبلیغات کنیم و کمپین خود را وابسته با آنها قرار دهیم .

در این شرایط چه باید کرد ؟ چگونه به آنها دسترسی داشته باشیم ؟ پاسخ این پرسش در اختیار ماست . تیم موبایل بانک  118 دات نت این کار را برای شما راحت کرده و با آماده کردن پکیج بانک شماره موبایل همراه اول سیستان و بلوچستان به تفکیک کد پستی شما را به اهداف خود می رساند .

برنامه ریزی کنید ، هرگاه نیاز به اطلاعات دقیق مشتریان پیدا کردید ما در کنار شما خواهیم بود . پکیج بانک شماره موبایل همراه اول استان سیستان و بلوچستان به تفکیک کد پستی شامل شماره موبایل بانک شماره موبایل همراه اول استان سیستان و بلوچستان به تفکیک کد پستی میباشد که بسیار دقیق و کاربردی هست .

بانک شماره موبایل همراه اول سیستان و بلوچستان تفکیک شده بر اساس کد پستی (جدید)

بانک شماره موبایل همراه اول استان سیستان و بلوچستان

 

  • پکیج بانک شماره موبایل همراه اول استان سیستان و بلوچستان به تفکیک کد پستی دارای بیش از 400 هزار شماره موبایل فعال می باشد
  • تمامی بانک شماره موبایل های همراه اول متعلق است به سال 1394 آخرین بروز رسانی ارایه شده توسط شرکت همراه اول
  • شما می توانید پس از دریافت پکیج بانک شماره موبایل همراه اول استان سیستان و بلوچستان به تفکیک کد پستی، کمپین تبلیغاتی خود را شروع نمایید.

قیمت بانک شماره موبایل همراه اول سیستان و بلوچستان : 100/000 تومان 

خرید

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.