بانک شماره موبایل ایرانسل

 

ایرانسل : ( به ترجمه انگلیسی : Irancell ) شرکت خدمات ارتباطاتی ایرانسل دومین اپراتور تلفن همراه و برترین و بزرگترین اپراتور دیتا در کشور ایران می باشد که در زمینه ارایه خدمات شبکه های تلفن همراه، خدمات اینترنت پرسرعت تلفن همراه از قبیل (2G-3G-4G-5G) و اینترنت پرسرعت وایمکس و اینترنت پرسرعت ثابت TD-LTE فعالیت می‌کند . این شرکت در سال ۱۳۸۴ با سرمایه‌گذاری مشترک گروه ام‌تی‌ان (۴۹٪) و شرکت صنایع الکترونیک ایران (۵۱٪) راه‌اندازی شد.

در حال حاضر گروه ام‌تی‌ان ۴۹٪ درصد از سهام ایرانسل را در اختیار دارد و کنسرسیوم مشترک تحت عنوان شرکت گسترش الکترونیک ایران نیز ۵۱٪ درصد از سهام ایرانسل را به خود اختصاص داده‌است.

بر اساس گزارش شرکت MTN و وزارت ارتباطات، حدود ۸۷ میلیون سیم کارت فروخته شده که ۳۲ میلیون سیم کارت فعال می‌باشد که تقریباً ۸۹ درصد آن‌ها اعتباری هستند.

منبع : ویکی پدیا ایرانسل

بانک شماره موبایل چیست ؟ به مجموعه شماره هایی که توسط نرم افزار های کامپیوتری و یا توسط اشخاص حقیقی و حقوقی در یک پکیج کنار هم چیده شده اند تا شرکت های تبلیغاتی بتوانند به آن شماره ها پیامک گروهی و تبلیغاتی ارسال نمایند را بانک شماره می گویند.

بانک شماره موبایل ایرانسل تفکیک شده بر اساس کد پستی (جدید)

 

فرصت را از دست ندهید و این پکیج ویژه را با تخفیف خرید نمایید.

 

قیمت بانک شماره موبایل ایرانسل 1/200/000 تومان می باشد که می توانید جهت خرید و دانلود این پکیج مبلغ مورد نظر را به شماره کارت مندرج واریز نمایید. کد تراکنش پرداخت + نام + ایمیل معتبر را به شماره 09036002835 پیامک کنید تا ظرف مدت کمتر از 24 ساعت واحد پشتیبانی فروش لینک دانلود را برایتان ارسال نمایند.

5