بانک شماره موبایل همراه اول

 

همراه اول : شرکت مخابرات ایران ارتباطات سیار ایران همراه اول (به اختصار: IR-MCI ) بهترین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در کشور ایران با حدود ۸۶ میلیون سیم کارت واگذار شده می‌باشد.

همراه اول یکی از شرکت‌های شرکت مخابرات ایران می‌باشد و در سال ۱۳۸۹ پس از عرضه ۵ درصد از کل سهام خود در بازار فرابورس ایران از سهامی خاص به سهامی عام تغییر شخصیت حقوقی داد و نهایتاً در سال ۱۳۹۱ در شرکت بورس اوراق بهادار ایران پذیرفته شده‌است.

شماره‌های همراه اول با 09 شروع می‌شود. از مهر۱۳۹۴پیش‌شماره 092هم ایجاد شده‌است. همچنین شماره‌های رند همراه اول به قیمت‌های بالایی فروش می‌رود . این شماره‌ها با مدل‌های مختلفی به اسم رند خرید و فروش می‌شود.

معروفترین نوع رند در دنیا رند حروفی است که همراه اول نیز بخشی در سایت خود برای فروش این نوع سیم کارت‌ها دارد.

منبع : ویکی پدیا  همراه اول

بانک شماره موبایل چیست ؟ به مجموعه شماره هایی که توسط نرم افزار های کامپیوتری و یا توسط اشخاص حقیقی و حقوقی در یک پکیج کنار هم چیده شده اند تا شرکت های تبلیغاتی بتوانند به آن شماره ها پیامک گروهی و تبلیغاتی ارسال نمایند را بانک شماره می گویند.

بانک شماره موبایل ها در دسته بندی های مختلف جمع آوری می شود

 

بانک شماره موبایل همراه اول تفکیک شده بر اساس کد پستی (جدید)

 

فرصت را از دست ندهید و این پکیج ویژه را با تخفیف خرید نمایید.

 

قیمت بانک شماره موبایل همراه اول 1/400/000 تومان می باشد که می توانید جهت خرید و دانلود این پکیج مبلغ مورد نظر را به شماره کارت مندرج واریز نمایید. کد تراکنش پرداخت + نام + ایمیل معتبر را به شماره 09036002835 پیامک کنید تا ظرف مدت کمتر از 24 ساعت واحد پشتیبانی فروش لینک دانلود را برایتان ارسال نمایند.