بانک شماره موبایل تلگرام

تلگرام (به انگلیسی: Telegram) یک سرویس پیام‌رسان متن‌باز چندسکویی مبتنی بر رایانش ابری است. تلگرام رسماً برای اندروید، ویندوز فون و آی‌اواس (مانند تبلت‌ها و دستگاه‌های بدون وای-فای) در دسترس است. نرم‌افزارهای کلاینت غیررسمی برای نسخه وب، نسخهاواس ده، نسخه لینوکس و یک کلاینت دسکتاپ مایکروسافت ویندوز از توسعه‌دهنده‌های مستقل که از رابط برنامه‌نویسی کاربردی تلگرام استفاده می‌کنند در دسترس هستند.کاربران تلگرام می‌توانند پیام‌ها، نگاره، ویدئوها و همه گونه پرونده‌های خودویرانگر و رمزنگاری‌شده را تا حجم ۱٫۵ گیگابایت را دارند.

تلگرام توسط دو برادر با نام‌های پاول دورف و نیکلای دورف به بازار آمد. پاول دورف برادر کوچک نیکلای دورف است. پشتیبان مالی این پروژه،سازمان غیرانتفاعی کارآفرینی در آلمان است.

بانک شماره موبایل چیست ؟ به مجموعه شماره هایی که توسط نرم افزار های کامپیوتری و یا توسط اشخاص حقیقی و حقوقی در یک پکیج کنار هم چیده شده اند تا شرکت های تبلیغاتی بتوانند به آن شماره ها پیامک گروهی و تبلیغاتی ارسال نمایند را بانک شماره می گویند.

بانک شماره موبایل ها در دسته بندی های مختلف جمع آوری می شود

فروشگاه اینترنتی موبایل 118 ( www.mobile118.net ) در راستای سهولت در دستیابی به این شماره ها همه آن ها را از مراجع معتبر تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار داده است امیدواریم رضایت شما کاربران محترم را با ارایه خدمات بهتر جلب نماییم .

به زودی لینک دانلود بانک شماره موبایل تلگرام و توضیحات بانک شماره موبایل تلگرام درج خواهد شد